Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.05.2020

Мінекономіки підтримує продовження мораторію на перевірки бізнесу

Українські підприємці мають зосередити свої зусилля саме на відновленні та запуску роботи майже наново. Мінекономіки працює, щоб допомогти їм впоратися із цим якнайшвидше. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час брифінгу на тему «Підтримка бізнесу в умовах карантину».

«Мінекономіки важливо спілкування з підприємцями, щоб бути ефективними у виконанні своєї роботи – допомогти бізнесу відновитися. Ми розпочинаємо адаптивний підхід до встановлення карантинних обмежень. Їхнє пом’якшення, а разом з цим і початок відновлення підприємництва, розпочинається 11 травня. У відповідь на запит бізнесу ми підтримуємо продовження мораторію на перевірки. Зараз головне для всіх – це відновлення», – сказав Міністр.

Він додав, що для підтримки бізнесу вже видозмінена програма «Доступні кредити 5-7-9%». Друга програма, що була анонсована Президентом України і називається «Нові гроші» фіналізується, запуск відбудеться найближчим часом.

«Є питання від бізнесу по ЄСВ. Мінекономіки надасть свої пропозиції Уряду саме по цих відрахуваннях, та й загалом буде відстоювати зменшення податкового навантаження під час кризи, і в період відновлення після неї», – додав Ігор Петрашко.

Нагадаємо, що Офіс розвитку малого та середнього підприємництва створив загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину –  http://sme.gov.ua/covid19/. Сайт містить актуальну інформацію та системно оновлюється.

Джерело: Урядовий портал.