Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 19.12.2019

Мінекономрозвитку розробляє законопроєкт про моніторинг інвестицій

Мінекономрозвитку розробляє законопроєкт про моніторинг інвестицій, який дозволить блокувати інвестиції, що несуть загрозу національній безпеці України. 

Про це під час пресмарафону «Земельна реформа: якою вона буде» сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

«Ми готуємо законопроєкт про моніторинг інвестицій, він є на веб-сайті Мінекономіки. Він стосується не тільки ринку землі. Він стосується всіх активів, і там буде конкретний чіткий механізм, який дозволяє за рішеннями РНБО або за іншими рішеннями блокувати будь-які інвестиції, які несуть загрозу національній безпеці», – сказав Милованов.

Він зазначив, що це дозволить вирішити питання нацбезпеки на рівні країни.

За його словами, законопроєкт уже розроблений і створить додаткові механізми моніторингу з точки зору державної безпеки.