Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.09.2020

Мінекономіки та Асоціація виробників України підписали Меморандум про співробітництво

Вчора, 22 вересня 2020 року, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та Голова Громадської спілки «Асоціація виробників України» Олександр Громико підписали Меморандум про співробітництво.

Документ був підписаний в рамках Форуму «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади».

Головною метою Меморандуму є забезпечення сталого розвитку вітчизняного виробництва, залучення додаткових інвестицій та попередження можливих кризових явищ у виробничій сфері.

“Поглиблення співпраці Уряду та виробників дозволить удосконалити нормативно-правову базу у сфері виробництва, відкрити нові ринки збуту продукції та підвищити конкурентоспроможність вітчизняних товарів”, – наголосив Ігор Петрашко. Тепер представники Асоціації можуть бути залучені до роботи консультативно-дорадчих органів Мінекономіки та спільних міжурядових органів з питань торговельно-економічного співробітництва. Крім того, сторони домовились про обмін інформаційними та аналітичними матеріалами.

Джерело: Урядовий портал.