Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.08.2021

Мінекономіки та GIZ розпочали комунікаційні вебінари з питань стандартизації

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розпочалися вебінари з питань комунікації технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації. Перший захід відбувся 11 серпня, наступний – 18 серпня. Про це повідомив заступник Міністра Сергій Теленик.

Заходи відбуваються у рамках проекту технічної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі» на основі Комунікативної платформи з технічного регулювання (www.techreg.in.ua).

«Мінекономіки ініціює відкритий діалог із бізнесом у сфері стандартизації. Наявність у країні сучасних національних стандартів посилює інноваційний розвиток української економіки, забезпечує виробництво конкурентоздатної та безпечної продукції», – зауважив Сергій Теленик.

На його думку, участь бізнесу в діяльності технічних комітетів стандартизації створює передумови для розвитку успішного підприємництва у країні.

«Залучення бізнесу до національної стандартизації, в також – комунікація технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації є запорукою високотехнологічного виробництва безпечної продукції для споживача», – наголосив Сергій Теленик.

 

www.me.gov.ua