Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.08.2021

Мінекономіки та GIZ розпочали комунікаційні вебінари з питань стандартизації

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розпочалися вебінари з питань комунікації технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації. Перший захід відбувся 11 серпня, наступний – 18 серпня. Про це повідомив заступник Міністра Сергій Теленик.

Заходи відбуваються у рамках проекту технічної допомоги «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі» на основі Комунікативної платформи з технічного регулювання (www.techreg.in.ua).

«Мінекономіки ініціює відкритий діалог із бізнесом у сфері стандартизації. Наявність у країні сучасних національних стандартів посилює інноваційний розвиток української економіки, забезпечує виробництво конкурентоздатної та безпечної продукції», – зауважив Сергій Теленик.

На його думку, участь бізнесу в діяльності технічних комітетів стандартизації створює передумови для розвитку успішного підприємництва у країні.

«Залучення бізнесу до національної стандартизації, в також – комунікація технічних комітетів стандартизації та національного органу стандартизації є запорукою високотехнологічного виробництва безпечної продукції для споживача», – наголосив Сергій Теленик.

 

www.me.gov.ua