Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.11.2021

Мінекономіки та проект EU4DigitalUA поглиблюють співпрацю в сфері цифрової трансформації

18 жовтня Мінекономіки та FIIAPP (Проект “EU4DigitalUA”) підписали Меморандуму про розвиток взаємовигідного співробітництва у сфері цифрової трансформації.

Сторони домовились про поглиблення співпраці для інституційного зміцнення та забезпечення автоматизованого обміну інформацією, а також підготовки  висококваліфікованих профільних фахівців. Крім того, спільна робота буде спрямована на розвиток комунікацій,  підвищення обізнаності громадськості про цифрові процеси та захист даних.

“Україна продовжує розвивати цифрову економіку. Цифровізація дозволить підвищити конкурентоздатність країни на світовому ринку, а також вдосконалити електронні державні послуги для громадян і бізнесу. Ми вдячні  проєкту та ЄС за підтримку цифрових змін в Україні”, – зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку,  трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Реалізація проєкту дозволить прискорити цифровізацію державних електронних послуг, сприятиме їх прозорості та зменшенню корупційних ризиків.

Наразі Мінекономіки реалізує цілу низку цифрових проектів, зокрема проєкт “Е-дозвіл”, що  передбачає переведення в електронний формат 13 найпопулярніших ліцензій та дозволів.

 

Довідково:

 EU4DigitalUA – це найбільша двостороння програма ЄС з електронного врядування та цифрових технологій у будь-якій країні-партнері.

Програма складається з наступних компонентів:

  1.  Взаємодія та цифрова інфраструктура уряду.

  2. Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу.

  3.  Комунікація та інформування громадськості.

  4.  Розвиток електронних послуг.

  5. Кібербезпека та захист даних.

Fundación Internacional para Iberoamérica de Administración y Políticas Públicas (FIIAPP, Іспанія) керуватиме впровадженням компонентів 2, 3 та 5 (частина захисту даних).

www.me.gov.ua