Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.09.2021

Мінекономіки зареєструвало індустріальний парк в Івано-Франківській області

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зареєструвало індустріальний парк Kalush Industrial HUB у Калуші Івано-Франківської області. Про це йдеться на сайті міністерства.

Площа індустріального парку становить 18,73 га. Ініціатором створення парку є ТОВ «Ч.А.С.».

«Основною метою створення індустріального парку є забезпечення економічного розвитку міста Калуш Івано-Франківської області та України в цілому, а також активізація інвестиційної та економічної діяльності, підвищення рівня зайнятості населення, розвитку сучасної виробничої та логістичної інфраструктури», – йдеться на сайті Мінекономіки.

Зазначений строк функціонування індустріального парку Kalush Industrial HUB – 30 років. Очікується, що на території парку створять близько 1,2 тис. робочих місць.

Серед найбільш пріоритетних видів діяльності парку:

  • машинобудування;
  • виробництво машин і приладів електротехнічної промисловості;
  • деревообробне та меблеве виробництво;
  • виробництво оздоблювальних, будівельних і теплоізоляційних матеріалів;
  • переробка полімерів;
  • виробництво пластмасових виробів.

Відзначимо, що в Україні одна з найнижчих в світі кількість індустріальних парків. Згідно зі статистикою, в Польщі – 83 парку, а в Німеччині – 200. Рекордсменом є Південна Корея – 1200 парків.

 

gmk.center