Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 08.12.2017

Мінекономрозвитку розширило список виробників для пільг на покупку агротехніки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі додало 20 виробників до переліку вітчизняних підприємств, закупівля агротехніки яких буде частково компенсуватися аграріям з держбюджету, і довело його кількість до 60.

Згідно з оновленим списком, до переліку підприємств, вартість техніки яких буде компенсуватися, зокрема, додано ТОВ “Агроліга Трейд”, ТОВ “Красіловагромаш”, ТОВ “Іригатор Україна”, ДП “Ливарний завод” та ТОВ “Еверласт”, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, Мінекономрозвитку затвердило перелік з 40 вітчизняних підприємств, закупівля агротехніки яких, буде частково компенсуватися з держбюджету 31 травня 2017 року.

Тоді до переліку підприємств, вартість техніки яких буде компенсуватися, увійшли: ПАТ “Харківський тракторний завод” (ХТЗ), ДП “Південмаш ім.Макарова”(ЮМЗ), Хорольський механічний завод, ПрАТ “Завод “Фрегат”, Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ), Карлівський машинобудівний завод (КМЗ), Херсонський машинобудівний завод, ПАТ “Бердянські жниварки”, ПАТ “Ельворті”.

Аграрії, починаючи з 2017 року, будуть отримувати через банки часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки в розмірі 20% її вартості за умови, що рівень локалізації виробництва цієї техніки в Україні перевищує 35%.

У бюджеті на 2017 рік на зазначену програму передбачено близько 550 млн.грн.

Джерело: БізнесЦензор