Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 22.04.2016

Мінекономрозвитку та ДЗІ сприятимуть популяризації публічних закупівель за кордоном

Публічні закупівлі за кордоном є одним з нових трендів, що швидко набирають популярність серед представників українського бізнесу. Сьогодні 93% відсотки українських компаній виявляють до них інтерес, згідно із дослідженням Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. 64% – готові приймати участь в закупівлях від 50 тис. доларів, а 46% – виявляють зацікавленість в участі в тендерах в країнах ЄС.

Актуальність теми підкреслює той факт, що додаткової інформації щодо захисту своєї участі потребують 78% опитаних,  а мають досвід участі в подібних тендерах лише 13% вітчизняних підприємців.

Спільній роботі у цій сфері було присвячено зустріч керівництва ДЗІ із радником міністра економічного розвитку та торгівлі України Олексієм Михайличенко. Її результатом стала принципова домовленість щодо участі Міністерства та ДП «Держзовнішінформ» у заходах по інформуванню  вітчизняного бізнесу. Практичною реалізацією такої співпраці може стати форум «Публічні закупівлі 2016: Україна, ЄС, Митний союз», який планується провести у червні 2016 року та організація серії подібних зустрічей по всій Україні.

На погляд організаторів, реалізація такого підходу сприятиме збільшенню кількості підприємств, що прийматимуть участь в публічних закупівлях за межами України.