Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.09.2019

Мінекономрозвитку запустило офіційний веб-портал координації міжнародної технічної допомоги ProAID

Нещодано Мінекономрозвитку запустило офіційний портал координації міжнародної технічної допомоги (МТД) в Україні – ProAID.

На порталі міститься повна актуальна інформація про чинні проекти міжнародної допомоги Україні, їхні цілі, ініціаторів, донорів, та стан реалізації.

Ознайомитись з можливостями порталу ProAID і почати використовувати його аналітичні інструменти ви можете за посиланням – http://proaid.gov.ua.

Портал ProAID – інформаційна система управління міжнародною технічною допомогою, яка є оновленою версією попередньої тестової моделі порталу OpenAid. На сьогодні портал містить найбільшу актуалізовану базу даних проектів і програм міжнародної допомоги в Україні із повною деталізованою інформацією та проектною документацією щодо чинних проектів МТД та стану їх реалізації. Передбачається, що база даних проектів буде постійно наповнюватись та оновлюватись, а сам портал ProAID доповнюватись новими функціями та інструментами аналітики даних.

Портал дозволяє будь-якому користувачеві легко знайти та отримати інформацію про проекти МТД використовуючи спеціальні фільтри за типом допомоги і фінансування; регіонами; донорами, виконавцями, бенефіціарами та реципієнтами проектів МТД; строками дії проекту. Крім того портал дозволяє ознайомитися з інтерактивною аналітикою міжнародної допомоги в Україні.