Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 28.02.2020

Міненерго запровадить “зелені кредити” для підвищення енергоефективності підприємств

Міністерство енергетики та захисту довкілля планує запровадити “зелені кредити” для підвищення енергоефективності підприємств.

Про це на “Форумі реформ: на шляху до Вільнюса” сказав заступник міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Плани на 2020 рік – запровадження у пілотному режимі “зелених кредитів” на підтримку підприємств, ЕСКО-компаній, розбудови електромобільної інфраструктури, акумуляції зеленої енергії”, – зазначено у презентації міністерства.

За словами Рябчина, також ідеться про оновлення “теплих кредитів” і запровадження нової програми на 2021-2025 роки.

“Ми хочемо стимулювати підприємства бути більш енергоефективними… А один із найголовніших викликів для нашої енергосистеми, щоб ми могли зробити зелений енергетичний перехід, – забезпечення гнучкості енергосистеми”, – наголосив заступник міністра.

Він підкреслив, що наразі в Україні залишається одна з найбільш енергонеефективних економік у світі.

“Це виклик, але, з іншого боку, це можливості”, – вважає заступник міністра.

Довідково. У Києві відбувається “Форум реформ: на шляху до Вільнюса”, де провідні політики та експерти громадянського суспільства обговорюють прогрес впровадження реформ за перші пів року діяльності уряду та парламенту, а також пріоритети реформ в Україні на 2020-2021 роки.

У Вільнюсі 7 липня цього року відбудеться четверта конференція щодо реформ в Україні.