Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 18.06.2019

Міненерговугілля візьме участь у конкурсному відборі Проектів (стартапів) EU Association Lab

У Міненерговугілля відбулася робоча зустріч з представниками проекту «Консультаційний фонд Асоціації Україна-ЄС», повідомляє прес-служба Міністерства.

Ішлося про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, завдання в рамках Енергетичної стратегії до 2035 року та можливість реалізації проектів за сприяння GIZ.

Також сторони обговорили пропозиції участі Міненерговугілля у 2 раунді конкурсного відбору Проектів (стартапів) EU Association Lab (Лабораторія проектів для імплементації Угоди з ЄС). Лабораторія проектів – це конкурсна програма нових ідей, які покликані надати імпульс для реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ЇЇ завдання – допомогти фахівцям міністерств знайти відповідь, яким чином розробити та втілити власні ідеї для реалізації Угоди з ЄС.

Лабораторія створена спільно з Урядовим офісом європейської та євроатлантичної інтеграції та GIZ. Конкурсне журі складається з представників Урядового офісу, GIZ та 1991 Open Data Incubator.  Критеріями щодо відбору проектів є внесок ідеї до імплементації Угоди про Асоціацію, потреба технічної допомоги для реалізації проекту, конкретність продукту з довгостроковою перспективою його використання, наявність команди, яка має складатися з представників різних міністерств, бізнесу та громадянського суспільства, а також наявність потенціалу для реалізації у коротко- та середньостроковій перспективі.

Міненерговугілля підтримало пропозицію щодо участі  у конкурсному відборі Проектів і зацікавлене в реалізації свого стартапу.

Експерти Директорату стратегічного планування та євроінтеграції висловили готовність долучитись до розробки ідей та взяти участь у конкурсі. У термін до 7 липня 2019 року Міністерство має надати актуальну та пріоритетну ідею Продукту, яка сприятиме імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.