Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 26.10.2020

Мінфін анонсував призначення нового керівника митниці найближчим часом

Найближчим часом буде призначено нового керівника Державної митної служби.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів у Фейсбуці.

Зазначається, що Андрій Павловський заходив на посаду виконуючого обов’язки голови Держмитслужби на визначений тимчасовий період у якості кризового менеджера. Йому були визначені завдання стабілізувати ситуацію та збільшити надходження до бюджету.

Минулого четверга за власним бажанням Павловського було звільнено від виконання обов’язків голови ДМС і оголошено добір на посаду керівника.

«Ближчими днями почуєте про відповідне кадрове призначення», – заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Він додав, що у складних умовах Павловський впорався з поставленими завданнями, про що свідчать цифри. Середньоденні надходження за період його роботи збільшились на 20%.

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня Уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов’язків голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про його звільнення з посади заступника голови Державної митної служби України. Разом з цим тимчасове виконання обов’язків голови Державної митної служби України покладено на заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.