Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.07.2020

Мінфін консультується з науковцями щодо фінансування науки у 2021 році

Міністерство фінансів постійно здійснює консультації зі стейкхолдерами щодо врегулювання питань збалансованого проекту державного бюджету на 2021 рік.

Так, сьогодні, 29 липня про питання підтримки науки йшлось під час зустрічі заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева з Віце-президентом академії наук України, академіком НАН України Анатолієм Загороднім та головою профспілки працівників НАН України Анатолієм Широковим.

Під час розмови обговорили перспективи фінансування науки у 2021 році, а також реалізацію цільових бюджетних програм. Окрім того, представники наукової спільноти озвучили своє бачення фінансування науки та державної підтримки досліджень.

«Мінфін відкритий до діалогу, оскільки розуміє важливість розвитку науки. Водночас нам важливо мати збалансований проект державного бюджету на 2021 рік, а тому важливим є розуміння пріоритетності у питаннях виділення коштів. Очікуємо, що ці пріоритети визначить НАН України самостійно», ‒ наголосив під час зустрічі Роман Єрмоличев.

Наразі консультації з науковцями тривають.

Джерело: Урядовий портал.