Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 01.05.2020

Мінімальні та максимальні добові середньозважені ціни РДН ОЕС у квітні 2020

З моменту запуску з 1 липня 2019 року незалежного ринку електричної енергії в Україні учасники отримали змогу вільно закуповувати та продавати електроенергію на спеціалізованих торгівельних майданчиках та відповідних ринках, одним з яких є ринок «на добу наперед».

РИНОК «НА ДОБУ НАПЕРЕД» (РДН) – сегмент ринку, на якому здійснюється купівля‐продаж електричної енергії на наступну добу за днем проведення торгів за вільними конкурентними цінами.

У квітні добові середньозважені ціни на РДН Об’єднаної енергетичної системи України (ОЕС) суттєво різнились. Так, максимальна середньозважена добова ціна РДН ОЕС була майже втричі вища за мінімальну. Мінімальна добова середньозважена ціна РДН ОЕС була зафіксована 11 квітня 2020 та склала 606,26 грн/мвт*год, а максимальна добова середньозважена ціна РДН ОЕС була зафіксована перед цим 2 квітня 2020 та складала 1731,72 грн/мвт*год. Наприкінці квітня 2020 добовий рівень цін РДН ОЕС майже повернувся до рівня цін на початку місяця.

Матеріал підготовлено відділом досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики. У відділі ви можете замовити цінові довідки із підтвердженням цін електричної енергії на РДН та ВДР та подекадним порівнянням середньозважених цін. Детальніше ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики ДП “Держзовнішінформ” можна за посиланням – http://bit.ly/2UXNl4M.

Динаміка добових середньозважених цін РДН ОЕС України у квітні 2020 року

Джерело даних: ДП «Оператор ринку», Розрахункові дані: ДП «Держзовнішінформ»