Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 14.06.2021

Мінінфраструктури планує до липня укласти договір з КВБЗ на 100 вагонів

Міністерство інфраструктури пообіцяло до кінця червня 2021 року укласти договір з Крюківським вагонобудівним заводом (КВБЗ) щодо поставки 100 нових пасажирських вагонів для УЗ. Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час зустрічі з директором КВБЗ.

Закупівлю планують здійснити безпосередньо через переговорну процедуру без тендера. Але відповідно до законодавства, для застосування переговорної процедури УЗ має провести два тендери. Поки що проведено лише один.

«Щодо пасажирських вагонів за бюджетні гроші, то швидше треба проводити переговорну процедуру. Якщо не відбувся тендер – підписувати контракт вже в цьому місяці», – заявив Олександр Кубраков.

Під час зустрічі міністр також пообіцяв розглянути питання про закупівлю п’яти дизель-поїздів, які не сплатила УЗ. На сьогодні КВБЗ за власні кошти виготовив два потяги, а решту три планують побудувати до кінця року.

Крюківський вагонобудівний завод – єдине на території СНД підприємство, яке виробляє два види вагонів (пасажирські та вантажні). Комбінат також випускає регіональні дизель-поїзди, швидкісні регіональні поїзди локомотивної тяги, запасні частини й візки для вантажних вагонів.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» оголосила тендер на закупівлю 100 пасажирських вагонів у лютому.

На початку березня «Укрзалізниця» надіслала комерційну пропозицію щодо поставки 100 пасажирських вагонів КВБЗ, Харківському вагонобудівному заводу, а також зарубіжним компаніям. Однак КВБЗ незабаром засумнівавася в здатності виконання даного замовлення для УЗ за 6 місяців.

У травні торги за тендером не відбулися через недостатню кількість учасників. Крім КВБЗ заявку на участь подавали CRRC Tangshan Co., Ltd. і ТОВ «Термінал-Захід», але компанії не допустили до участі в аукціоні через невідповідність тендерної документації.

 

gmk.center