Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.06.2021

Міністерство енергетики України візьме участь в Європейському водневому форумі

Міністерство енергетики України приєдналася до Європейського альянсу чистого водню (European Clean Hydrogen Alliance). Завдяки участі в Альянсі, Міненерго братиме участь в профільних заходах організації та отримувати найбільш актуальну інформацію про розвиток водневої енергетики в країнах ЄС, заявили в прес-службі міністерства.

«Європейська Комісія визначила Україну одним із пріоритетних партнерів в майбутньої водневої економіки Євросоюзу. Тому членство в Європейському альянсі з чистого водню допоможе активізувати нашу роботу з пошуку потенційних партнерів для реалізації проектів з виробництва, транспортування, накопичення і споживання водню. Для нас важливо проводити консультації з широким колом країн і компаній, які розвивають водневу енергетику. Адже зараз ми досліджуємо потенціал виробництва «блакитного», «зеленого», «жовтого» водню. Результати цих досліджень ляжуть в основу водневої стратегії, яка буде включати план розвитку всіх видів водню, включаючи його виробництво, використання в Україні та експорт », – зазначив заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков.

Європейський альянс з чистого водню об’єднує національні і місцеві органи влади, громадянське суспільство, бізнес та інші зацікавлені сторони для реалізації нової європейської водневої стратегії. Зокрема, мова йде про обговорення інвестицій в інфраструктуру водневої економіки по всій Європі, обсяг яких може досягти 430 мільярдів євро до 2030 року.

Вже сьогодні Міненерго візьме участь в Європейському водневому форумі, який відбувається в онлайн форматі 17-18 червня 2021, разом з іншими близько 1400 учасниками Альянсу. Нагадаємо, що раніше до Європейського альянсу чистого водню вже приєдналися ДП «НАЕК« Енергоатом »і Оператор ГТС України.

 

metallurgprom.org