Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.04.2022

Міністр економіки України та Міністр торгівлі Туреччини обговорили співпрацю в економічній площині

Відбулися перемовини Першої віце-прем’єр-міністра – міністра економіки України Юлії Свириденко з міністром торгівлі Турецької Республіки Мехметом Мушем.

Під час зустрічі високопосадовці обговорили співпрацю обох країн у економічній площині.

Однією з ключових тем перемовин було відновлення морських поставок продукції з України до Туреччини. Через війну, яку рф веде проти України тимчасово не доступна можливість українського експорту через морські порти. Міністри обговорити низку альтернативний варіантів щодо комбінованих маршрутів.

Також було підняте питання постачання турецького обладнання для переробки продукції сільського господарства в Україну.

“У зв‘язку з тимчасовою втратою морської логістики ми повинні переорієнтуватися з об‘ємів у тонах на об‘єм у грошах. Це означає – експортувати в основному перероблену продукцію. Для цього українським підприємствам потрібне технологічне обладнання під ключ. Туреччина може бути одним з важливих постачальників. Тут ключове – надання турецькою стороною експортного фінансування поставок обладнання для українських замовників”, –деталізувала Юлія Свириденко.

Наразі важливим є відновлення виробничих ланцюгів, за якими турецькі компанії постачали в Україну власну сировину для переробки та подальшого експорту або продажу на внутрішніх ринках. Зараз багато компаній призупинили такий формат співпраці через воєнні ризики, тому наразі Міністерство економіки працює над налагодженням їх функціонування.

Окремо на перемовинах обговорили постачання нафтопродуктів в Україну.

“Продовжуємо допомагати українським імпортерам переорієнтовувати канали поставок з рф та рб. Турецька сторона розгляне можливість виділити додаткові обсяги для України”, – зауважила Юлія Свириденко.

Туреччина продовжує послідовно підтримувати державний суверенітет України і бути нашим важливим геополітичним та торговим партнером.

 

www.me.gov.ua