Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.07.2020

Міністр Кабінету Міністрів України взяв участь у нараді щодо функціонування системи HRMIS

29 липня відбулася нарада щодо обговорення питання стану впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати в державних органах. У заході взяв участь Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, представники міністерств та Національного агентства з питань державної служби.

«Перед нами стоїть амбітне та складне завдання – завершити та забезпечити впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати в державних органах HRMIS. Адже, в Україні обмежені дані про державну службу, крім даних про загальну чисельність державних службовців. Також не всі державні органи мають власні інформаційні системи управління персоналом. Набори даних, які зберігаються в таких системах, є непридатними для порівняння і не дають можливості забезпечити аналіз системи управління людськими ресурсами в державних органах», – розповів Міністр Кабінету Міністрів.

Відповідно до Стратегії реформування державного управління України на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474–р, одним з пріоритетів реформи державної служби є створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати на державній службі HRMIS. Зазначений пріоритет виконується за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Цільовим групами використання HRMIS є: керівники ЦОВВ, служби управління персоналом, державні службовці та громадськість.

Впровадження HRMIS повинно забезпечити наступне:

оперативну обробку та аналіз інформації у сфері державної служби;

 • формування інформаційного ресурсу щодо управління персоналом;
 • нарахування і оплата праці в державних органах;
 • моніторинг державної служби;
 • контроль витрат державного бюджету;
 • вільний доступ громадян до державної служби;
 • якість управління людськими ресурсами.

Заходи з впровадження HRMIS здійснюються відповідно до затвердженого плану проекту, забезпечено навчання працівників міністерств та проводяться підготовчі роботи для її використання.

Для забезпечення захисту інформації в HRMIS, у рамках виконання контракту на її впровадження, передбачено побудову та створення комплексної системи захисту інформації (КСЗІ). Наразі завершено підготовчі роботи з побудови КСЗІ. Прийнято необхідні накази щодо початку проведення попередніх випробувань та дослідної експлуатації КСЗІ. За результатами таких випробувань та прийняття відповідних рішень, в кінці серпня, очікується отримання позитивного висновку КСЗІ.

У майбутньому планується:

 • отримати позитивний висновок КСЗІ та розпочати промислову експлуатацію HRMIS;
 • завершити навчання служб управління персоналом та у разі необхідності забезпечити процес міграції даних з існуючих систем до HRMIS;
 • розробити нормативно-правову базу щодо роботи в HRMIS;
 • розробити та запровадити систему технічної підтримки користувачів;
 • почати процес налаштування та взаємодії з державними реєстрами.

Джерело: Урядовий портал.