Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 22.06.2020

Міністром захисту довкілля та природних ресурсів призначено Романа Абрамовського

Верховна Рада призначила Романа Абрамовського Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України.

За відповідний проект Постанови Верховної Ради проголосували 264 народних депутати України.

Представляючи кандидата на посаду Міністра захисту довкілля та природних ресурсів, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що Роман Абрамовський діючий заступник Міністра енергетики та захисту довкілля.

«Він має надзвичайно успішний досвід роботи як в бізнесі, так і в державній службі. Після наших співбесід, консультацій з Романом Романовичем було прийнято рішення, що він візьме на себе таку велику відповідальність за екологію України», – заявив очільник Уряду.

У свою чергу Роман Абрамовський, виступаючи з парламентської трибуни, наголосив, що в екологічній політиці на сьогодні дуже багато викликів, і всі ці виклики Уряду зрозумілі.

«Я чітко знаю, що робити, щоб ліквідувати і наслідки промислового забруднення, ще багато питань у лісовому господарстві, багато питань в інфраструктурі поводження з відходами, в тому числі з радіоактивними. Ми вступили в період маловоддя, це теж неабиякий виклик, якому прийдеться дати раду. Є також питання, які стосуються рибного господарства і рибної політики. В мене є чіткий план, як зробити так, щоб рибне господарство приносило користь державі, а не окремим ділкам», – заявив Роман Абрамовський.

Також він висловив сподівання на плідну співпрацю з Верховною Радою. «Без Парламенту ми не зможемо провести системні реформи, які у нас на порядку денному. Це і реформа ринку деревини, це і реформа рибної галузі, реформа контролю запобігання промисловому забрудненню, адаптації до змін клімату, реформа системи торгівлі викидами тощо», – підсумував Роман Абрамовський.

Джерело: Урядовий портал.