ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 13.06.2022

Міністри-члени СОТ висловили готовність сприяти доступу українського експорту до міжнародних ринків

Міністри торгівлі-члени Світової організації торгівлі (СОТ) напередодні відкриття 12-ї Конференції міністрів СОТ у Женеві висловили свою солідарність з Україною та готовність сприяти доступу українського експорту до міжнародного ринку, у тому числі транзитного.

У спільній заяві учасники зустрічі виявили серйозну стурбованість руйнівним впливом війни на здатність України продовжувати виробництво, експорт та імпорт продукції. Вони підкреслили, що Україна є одним із провідних світових експортерів сільськогосподарських продуктів, таких як пшениця, кукурудза, ячмінь та соняшникова олія. Наслідки війни, зокрема блокування доступу України до Чорного моря, ставлять під загрозу постачання продовольства у найбільш вразливі частини світу та країни, що розвиваються. Тож автори заяви оголосили про прагнення підтримувати Україну та сприяти її експорту.

Заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка висловив вдячність за проявлену солідарність та закликав членів СОТ до підтримки української торгівлі.

“Україна намагається зберегти доступ до експортних ринків в умовах російської агресії, адже продовження зовнішньої торгівлі є важливим фактором для сприяння стійкості та відновлення країни. У цьому контексті значну роль має збереження відкритих і передбачуваних ринків. Європейський Союз є драйвером такої підтримки. Сьогодні в ЄС український експорт не обкладається митами і тарифами. Наші європейські партнери працюють над створенням «шляхів солідарності», щоб допомогти вивезти українські товари на міжнародні ринки. Ми заохочуємо членів СОТ робити те ж саме, у тому числі, шляхом полегшення використання інфраструктури або полегшення та спрощення митних процедур”, – підкреслив Тарас Качка.

Члени СОТ у своїй заяві також зазначили, що будуть продовжувати надавати гуманітарну допомогу для цивільного населення України, забезпечувати їм доступ до основних товарів і послуг, включаючи продукти харчування. Також учасники організації шукатимуть шляхи допомоги Україні у її відбудові.

 

me.gov.ua