Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.03.2021

Мінрегіон надав 20 млн гривень на розвиток сироваріння на Рівненщині та Волині

Міністерство розвитку громад та територій України надало 20 млн грн від держави — на розвиток сироваріння на Рівненщині та Волині.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Проєкт від Козинської громади цього року став одним з переможців конкурсного відбору серед проєктів регіонального розвитку. Козинська та ще 14 невеликих громад з Рівненщини та Волині об’єднались і будуть виготовляти молочну продукцію та сири», — йдеться в повідомленні. Зазначається, що проєкт розвитку підприємств у сфері сироваріння в громадах Рівненської та Волинської областей — яскравий приклад того, як навіть невеликі сільські громади, якщо мають бажання можуть отримати державну підтримку для власного розвитку. Громади підготували якісний проєкт і в результаті отримали державну підтримку в розмірі понад 20 млн грн.

«Впевнений, що такий проєкт дасть поштовх для розвитку регіону. І згодом зможе розширитись і на інші області. Головна його користь — люди отримають роботу, утримання худоби не буде збитковим, припиниться занепад сільського господарства», — наголошує Іван Лукеря, заступник міністра розвитку громад та територій.

Слід додати, що проєкт реалізовуватиметься протягом двох років. За цей час місцеві жителі отримають консультації щодо виготовлення сирів та подальшого просування своєї продукції, будуть придбані добрива та травосуміші, підготовлені та засіяні пасовища, буде придбаний трактор та інше обладнання для заготовки кормів, населення отримає обладнання для доїння корів, буде придбано обладнання для сироварні, облаштовані свердловини для водопостачання тощо.

Agravery.com