Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 12.02.2021

Мінрегіон зацікавлений у реалізації спільних проектів з Корейським агентством міжнародного співробітництва

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чангом. Сторони обговорили стан реформ в Україні та можливості майбутньої співпраці.

У ході зустрічі Олексій Чернишов наголосив, що Мінрегіон зацікавлений у розширенні двосторонньої співпраці та в реалізації спільних з Корейським агентством міжнародного співробітництва (KOICA) проектів.

«Ми зацікавлені і надалі покращувати відносини між нашими країнами та вивчати корейський досвід, який довів, що за необхідного бажання, правильного планування та ефективної економічної політики навіть країна з обмеженими ресурсами здатна стати одним з регіональних лідерів»,- зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Учасники зустрічі також приділили увагу можливості більшого залучення корейського бізнесу до питань регіонального розвитку та діджиталізації.

Джерело: Урядовий портал.