Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.09.2020

Мінсоцполітики розширює партнерство з реалізації найкращих практик та ініціатив соціально відповідального бізнесу

11 вересня Міністр соціальної політики Марина Лазебна підписала Меморандум про співробітництво з Благодійним фондом «Фонд Майбутнього» з метою консолідації зусиль щодо вдосконалення механізмів реалізації соціальної відповідальності бізнесу, суспільства та органів державної влади.

Під час зустрічі Марина Лазебна зазначила: «Наша співпраця в рамках Меморандуму спрямована, в першу чергу, на надання адресної допомоги людям, які потребують особливої уваги та підтримки, через розвиток електронних сервісів взаємодопомоги, сервісу «Допомога поруч» та «Lepta».

Сторони підкреслили необхідність активної соціальної позиції щодо взаємодії із суспільством та участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем та домовилися спільно реалізовувати соціальні заходи, спрямовані на розвиток соціальної відповідальності бізнесу.

Джерело: Урядовий портал.