Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.01.2022

Мінстратегпром оприлюднив план роботи на 2022 рік

У планах відомства – розробити довгострокові концепції розвитку титанової галузі та робототехніки

Міністерство стратегічних галузей промисловості затвердило та оприлюднило план роботи на 2022 рік. Відповідний наказ за №6 від 14 січня розміщено на офіційному сайті відомства.

Документ розбито на 6 розділів:

  1. Заходи, спрямовані на виконання Національної економічної стратегії (НЕС)на період до 2030 року;
  2. Заходи, спрямовані на виконання Плану пріоритетних дій уряду на 2021 рік (зазначені невиконані завдання або такі, що вимагають продовження виконання у 2022 році);
  3. Заходи, створені задля формування політики, передбачені положенням Мінстратегпрому;
  4. Заходи, спрямовані на реалізацію функцій та завдань, передбачені положенням Мінстратегпрому;
  5. Заходи, спрямовані на реалізацію діяльності Мінстратегпрому;
  6. Нормативно-правова діяльність Мінстратегпрому.

Так, для реалізації НЕС відомству необхідно забезпечити інтеграцію IT-технологій в оборонному комплексі, сформувавши нові компетенції персоналу, а також підготувати та реалізувати інвестиційні проекти, пакети документів яких уже подано до Мінекономіки.

У рамках виконання Плану пріоритетних дій уряду намічені заходи щодо імпортозаміщення, проведення корпоратизації «Укроборонпрому», а також розробка та подання Кабінету Міністрів таких законопроектів:

  • про державну промислову політику (розроблений та оприлюднено ще у лютому 2021 року );
  • про держрегулювання у сфері супутникової навігації та дистанційного зондування Землі;
  • про стабілізацію фінансового стану профільних держпідприємств;
  • про 15% компенсацію державою вартості закупівлі громадського транспорту зі ступенем локалізації не нижче 60%.

Що стосується нормативно-правової діяльності та розробки довгострокових програм (розділи №3, №4, №6), то тут варто виділити розроблення законопроєкту та Концепції державної цільової економічної програми розвитку титанової галузі на 2023-2027 роки, робототехніки та роботизації з 2022 року по 2025 рік, створення агентства оборонних технологій, заходи з ініціювання та підтримки індустріальних парків.

Також у плані роботи є кілька ініціатив, пов’язаних з регулюванням брухтозаготівельної діяльності: затвердження форм актів обстеження суб’єктів господарювання, форм внесення інформації до Переліку суб’єктів господарювання, критеріїв оцінки ризику від брухтозаготівлі та інших операцій з брухтом, періодичність проведення держконтролю підприємств, регулювання дозволеного для здачі брухту засобів телекомунікацій та електрозв’язку.

 

gmk.center