Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.01.2022

Мінстратегпром оприлюднив план роботи на 2022 рік

У планах відомства – розробити довгострокові концепції розвитку титанової галузі та робототехніки

Міністерство стратегічних галузей промисловості затвердило та оприлюднило план роботи на 2022 рік. Відповідний наказ за №6 від 14 січня розміщено на офіційному сайті відомства.

Документ розбито на 6 розділів:

 1. Заходи, спрямовані на виконання Національної економічної стратегії (НЕС)на період до 2030 року;
 2. Заходи, спрямовані на виконання Плану пріоритетних дій уряду на 2021 рік (зазначені невиконані завдання або такі, що вимагають продовження виконання у 2022 році);
 3. Заходи, створені задля формування політики, передбачені положенням Мінстратегпрому;
 4. Заходи, спрямовані на реалізацію функцій та завдань, передбачені положенням Мінстратегпрому;
 5. Заходи, спрямовані на реалізацію діяльності Мінстратегпрому;
 6. Нормативно-правова діяльність Мінстратегпрому.

Так, для реалізації НЕС відомству необхідно забезпечити інтеграцію IT-технологій в оборонному комплексі, сформувавши нові компетенції персоналу, а також підготувати та реалізувати інвестиційні проекти, пакети документів яких уже подано до Мінекономіки.

У рамках виконання Плану пріоритетних дій уряду намічені заходи щодо імпортозаміщення, проведення корпоратизації «Укроборонпрому», а також розробка та подання Кабінету Міністрів таких законопроектів:

 • про державну промислову політику (розроблений та оприлюднено ще у лютому 2021 року );
 • про держрегулювання у сфері супутникової навігації та дистанційного зондування Землі;
 • про стабілізацію фінансового стану профільних держпідприємств;
 • про 15% компенсацію державою вартості закупівлі громадського транспорту зі ступенем локалізації не нижче 60%.

Що стосується нормативно-правової діяльності та розробки довгострокових програм (розділи №3, №4, №6), то тут варто виділити розроблення законопроєкту та Концепції державної цільової економічної програми розвитку титанової галузі на 2023-2027 роки, робототехніки та роботизації з 2022 року по 2025 рік, створення агентства оборонних технологій, заходи з ініціювання та підтримки індустріальних парків.

Також у плані роботи є кілька ініціатив, пов’язаних з регулюванням брухтозаготівельної діяльності: затвердження форм актів обстеження суб’єктів господарювання, форм внесення інформації до Переліку суб’єктів господарювання, критеріїв оцінки ризику від брухтозаготівлі та інших операцій з брухтом, періодичність проведення держконтролю підприємств, регулювання дозволеного для здачі брухту засобів телекомунікацій та електрозв’язку.

 

gmk.center