Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.12.2020

Мінцифри та Нацагентство кваліфікацій розроблятимуть критерії цифрових компетентностей

Міністерство цифрової трансформації України та Національне агентство кваліфікацій розроблятимуть критерії цифрових компетентностей.

Для цього Мінцифри та Нацагентство кваліфікацій уклали Меморандум про співробітництво. Метою Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на підвищення рівня цифрових компетентностей громадян України задля прискорення процесів цифрової трансформації в країні.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан і голова Нацагентства кваліфікацій Юрій Баланюк наголосили на важливості формування та розвитку цифрових компетентностей громадян та працівників основних професійних груп різних галузей економіки та суспільства України, як умови формування якісного людського капіталу.

Меморандум передбачає:

сприяння запровадженню технологій цифрових трансформацій у сфері кваліфікацій в цілому та у діяльності Агентства зокрема;

забезпечення взаємодії, координації та підвищення ефективності діяльності зацікавлених сторін у сфері кваліфікацій;

координація зусиль із розроблення професійних стандартів;

участь у розробленні стандартів освіти;

спільна участь у розробленні критеріїв цифрових професійних компетентностей та опису їх дескрипторів;

сприяння вирішенню питань підготовки та перепідготовки кадрів з метою підвищення їх цифрової грамотності.

Джерело: Урядовий портал.