Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 11.11.2020

Мінцифри запустило англомовну версію онлайн-платформи «Дія.Бізнес»

Міністерство цифрової трансформації запустило англомовну версію онлайн-платформи для підприємців «Дія.Бізнес».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба відомства в Телеграмі.

Зазначається, що це спрощує доступ іноземним партнерам, інвесторам, підприємцям і стартаперам до актуальної інформації щодо ведення бізнесу в Україні, сприяє розвитку міжнародного B2B нетворкінгу та вигідних форматів міжнародної співпраці.

Англомовну версію «Дія.Бізнес» підготовлено за участю Програми розвитку ООН та однієї з українських шкіл англійської мови.

Як повідомляв Укрінформ, онлайн-платформа «Дія.Бізнес» створена для українських підприємців і для тих, хто розпочинає власний бізнес. На платформі можна отримати: безкоштовні онлайн-консультації від фахівців та «дорожню карту» рекомендацій, інформацію про виставки та події у своєму регіоні, а також переглянути список центрів підтримки підприємців та дізнайтесь більше про усі їхні можливості. На платформі розміщена карта інфраструктури підтримки бізнесу, де вказані інкубатори, акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди і бізнес-асоціації, що існують в кожному регіоні Ураїні. Наразі платформа працює в тестовому режимі.