Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 02.05.2022

МІУ видало наказ про закриття кількох морських портів

Порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон закриті до відновлення контролю над ними

Міністерство інфраструктури України (МІУ) видало наказ про закриття кількох морських портів. Про це йдеться у прес-релізі на Урядовому порталі

Згідно з наказом, з 28 квітня морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон закрито до відновлення контролю над ними.

Таке рішення прийнято у зв’язку з неможливістю виконувати обслуговування суден і пасажирів, здійснювати вантажні та транспортні операції, а також забезпечувати належний рівень безпеки судноплавства в цих портах, доки Росія веде військові дії у цих регіонах.

«Ми неодмінно відновимо роботу вказаних морських портів після перемоги України над російським окупантом», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з початком війни морські порти України закрили через мінну небезпеку, а також через загрозу піратства з боку кораблів Чорноморського флоту РФ. Вантажооборот морських торгових портів України з початку військового вторгнення до Росії скоротився до мінімуму.

Зазначимо, «Метінвест» на тлі блокування армією РФ морських торговельних шляхів шукає нові логістичні шляхи та освоює нові продукти. Так, вже є перші спроби збудувати логістику через порти Балтики та Румунії.

 

gmk.center