Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.10.2020

Міжнародні експерти проаналізували результати роботи нового ринку електроенергії в Україні

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч в.о. Міністра енергетики Ольги Буславець, фахівців Міністерства із експертами проектів міжнародної технічної допомоги ESP USAID та Low Carbon Ukraine. Зустріч була присвячена представленню звітів за результатами експертного аналізу роботи нового ринку електричної енергії в Україні.

«Імплементація реформи ринку електричної енергії в Україні була проведена в стислі терміни, фактично за два роки. І Міністерством, в межах компетенції, було проведено велику роботу з підготовки низки нормативних документів, підзаконних актів, третинного регулювання для того, щоб цей ринок запрацював», – зазначила очільниця Міненерго.

Ринок було відкрито 1 липня 2019 відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії».

«Вже більше року працює новий ринок електричної енергії. Всі без винятку, і органи виконавчої влади, і регулятор, і учасники ринку вчились працювати в нових умовах. Органи виконавчої влади постійно переглядали і удосконалювати документи, які регулюють діяльність на ринку», – наголосила Ольга Буславець, додавши, що цей процес продовжується і за останні півроку Міністерством енергетики, Урядом в цілому, Верховною Радою України докладено багато зусиль, щоб стабілізувати ситуацію на ринку.

«Хочу наголосити, що Міністерство зацікавлене саме у незалежній оцінці роботи нової моделі ринку. Тому, звертаючись до фахівців проектів з проханням провести такий аналіз, ми жодним чином не акцентували увагу щодо напрямків такого аналізу, проблемних питань чи висновків, які мали б в ньому міститися. Важливо мати не лише незалежну фахову оцінку результатів роботи ринку за попередній період, але й також експертні пропозиції для органів влади, регулятора щодо вдосконалення його функціонування. Зі свого боку, Міністерство надало усю необхідну інформаційну, технічну та організаційну підтримку для забезпечення підготовки звіту», – підсумувала в.о. Міністра.

За підсумками обговорення планується представити результати звітів проектів для більш широкого кола заінтересованих учасників ринку електричної енергії.

Джерело: Урядовий портал.