Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.01.2020

Міжнародний стандарт GLOBALG.A.P. адаптують до українського законодавства

В Україні набирає обертів сертифікація агропідприємств за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P., який регулює якість й безпечність сільськогосподарської продукції що споживається у свіжому вигляді — овочів і ягід, фруктів тощо.

Про це пише AgroTimes.

На початок січня 2020 року сертифікат GLOBALG.A.P.  отримали 36 вітчизняних виробників агропродукції, з яких 22 — то компанії, що спеціалізуються на вирощуванні фруктів і ягід, а 10 — культивують овочі.

Нині триває переклад документів стандарту українською мовою і його адаптація до норм вітчизняного законодавства. Після опрацювання український текст стандарту буде опублікований у вільному доступі на сайті globalgap.org.

GLOBALG.A.P. чітко регламентує поводження з пестицидами, вимагає ретельного обліку  використаних матеріально-технічних ресурсів й виконаних робіт, а також — дбає про довкілля (раціональне водокористування тощо) й належні  умови для персоналу.  Загалом стандарт передбачає понад 220 контрольних точок під час виробництва агропродукції.