Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.11.2021

МВФ затвердив транш для України в розмірі майже $700 мільйонів

Виконавча рада МВФ на засіданні щодо перегляду поточної програми Stand-by для України ухвалила рішення про її продовження та виділення траншу в розмірі близько $700 мільйонів.

Про це власному кореспонденту Укрінформу повідомили в Міжнародному валютному фонді.

“Завершення огляду дозволить владі (України – ред.) отримати еквівалент близько 699 мільйонів доларів США (500 мільйонів СПЗ), в результаті чого загальна сума виплат за поточним договором Stand-by становитиме приблизно 2,8 мільярда доларів США (2 мільярди СПЗ)”, – зазначили у МВФ.

Виконавча рада також схвалила продовження дії угоди Stand-by до кінця червня 2022 року та зміну розкладу виплат за програмою.

Як повідомляв Укрінформ, у жовтні  Міжнародний валютний фонд і уряд України уклали попередню угоду на рівні персоналу щодо продовження програми кредитування Stand-by.

Ця програма, затверджена в червні 2020 року, була розрахована на 18 місяців. Вона передбачала виділення Україні $5 мільярдів, причому, $2,1 мільярда були надані одразу.

Програма МВФ для України має на меті допомогти уряду подолати наслідки пандемії COVID-19, підтримати економічне відновлення та реалізувати важливі структурні реформи.

 

www.ukrinform.ua