Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.09.2021

Ми маємо спільні цілі та спільні інструменти для їх досягнення, – Олексій Любченко про економічні результати візиту Президента України до США

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко проаналізував економічні результати візиту Президента України до США на своїй сторінці в Facebook. Він детально розповів про досягнуті домовленості та  перспективи, які відкриваються перед Україною.

«Найбільша категорія українського експорту до США – це експорт цифрових послуг. Минулого року експорт цих послуг склав 998,5 млн доларів і був більшим, ніж експорт усіх матеріальних товарів. Перше півріччя 2021 року показало 30% зростання експорту ІТ послуг (625 млн дол. США), а отже психологічну позначку в 1 млрд доларів експорту буде значно перевищено. Ці цифри лише підкреслюють важливість зустрічей Президента у Силіконовій долині. Ставка на цифровізацію – це ставка на майбутнє», – написав Олексій Любченко.

Також Олексій Любченко проаналізував укладені меморандуми та повідомив, у яких сферах будуть реалізовуватися проекти. Крім того, були обговорені питання цифрової торгівлі, торгові аспекти кліматичної, екологічної та трудової політик, а також інших нетарифних норм і правил, які домінуватимуть в наступне десятиліття в глобальній торгівлі.

За  його словами, за кілька днів візиту Президента до США політичні та стратегічні прагнення України перетворились на чіткі та визначені параметри співпраці.

www.me.gov.ua