Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.10.2020

Ми розглядаємо декілька варіантів співпраці щодо проекту будівництва високошвидкісних залізниць

Міністерство інфраструктури розглядає декілька варіантів співпраці з іноземними партнерами щодо проекту будівництва високошвидкісних залізниць. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 16 жовтня 2020 року, під час зустрічі з директором представництва компанії Hyundai Corporation в Україні Іль Донг Чангом. Участь у зустрічі також взяв перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович.

Владислав Криклій відзначив, що обрання партнера для реалізації проекту будівництва високошвидкісних залізниць здійснюватиметься на підстав аналізу запропонованих умов, які мають бути вигідними для України. Проект вимагає комплексного підходу, зокрема у питаннях фінансування, строків реалізації, можливості підготовки ТЕО за рахунок грантових коштів тощо.

Детальніше на сайті Міністерства інфраструктури.

Джерело: Урядовий портал.