Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.03.2021

Ми відкриті для впровадження спільних концесійних проектів у морському секторі разом з данським бізнесом

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсеном 5 березня, у Києві.

Сторони обговорили перспективи співпраці між обома країнами за різними інфраструктурними напрямками, зокрема у морському секторі. Участь у зустрічі також взяли голова Проектного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, представники Посольства Данії в Україні та Міністерства.

Владислав Криклій поділився планами відомства у впровадженні перспективних проектів державно-приватного партнерства у морському секторі та розповів, що наразі у співпраці з ЄБРР та IFC Мінінфраструктури активно працює над забезпеченням успішного запуску тендерів щодо 2-х наступних концесійних проектів у Чорноморському морському порту. Це концесії залізнично-поромного комплексу, а також першого і контейнерного терміналів. «Представники ЄБРР та IFC вже погодились профінансувати підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та конкурсної документації щодо проекту концесії залізнично-поромного комплексу в порту «Чорноморськ». Крім цього, триває підготовка пре-ТЕО концесії першого та контейнерного терміналів Чорноморського порту. Попередні результати дослідження очікуються в березні 2021 року, після чого Мінінфраструктури прийматиме рішення про доцільність підготовки ТЕО», – відмітив Владислав Криклій.

За його словами, відомство очікує, що концесійні конкурси за проектами в Чорноморському порту будуть оголошені до кінця поточного року. «Ми відкриті для впровадження спільних концесійних проектів у морському секторі разом з данським бізнесом і будемо раді бачити данські компанії серед учасників майбутніх відкритих тендерів», – підкреслив Владислав Криклій.

Сторони також обговорили можливу участь данської сторони в інших концесійних проектах у морських портах і в реалізації Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі.

Джерело: Урядовий портал.