Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 19.01.2024

Микола Сольський взяв участь у відкритті 16-го Глобального форуму продовольства та сільського господарства

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський перебуває з робочим візитом у Берліні. Він долучиться до роботи 16-го Глобального форуму продовольства та сільського господарства, а також  16-ї Берлінської конференції міністрів сільського господарства.

Микола Сольський взяв участь в урочистому відкритті форуму та разом з Федеральним Міністром продовольства і сільського господарства Німеччини Джемом Оздеміром відвідав офіційне відкриття Міжнародної  виставки-ярмарку «Зелений тиждень-2024».

Також на полях форуму Міністр агрополітики України провів зустрічі з Міністром сільського господарства та продовольства Республіки Болгарія Кирилом Ватєвим та Федеральним Міністром продовольства і сільського господарства Німеччини Джемом Оздеміром.

Під час зустрічей  обговорили питання підтримки українського агросектору, продовження режиму вільної торгівлі з ЄС, результати роботи чорноморського коридору та експорту сільгосппродукції через західні кордони.

Довідково. 

16-ий Глобальний форум з питань продовольства і сільського господарства (GFFA) проходить 17-20 січня в Берліні. Цього року форум проходить під назвою «Продовольчі системи для нашого майбутнього: об’єднання зусиль заради нульового голоду в світі» і має на меті активізувати та додати поштовх міжнародному діалогу у сфері сільськогосподарської політики.

Глобальний форум з питань продовольства та сільського господарства (GFFA) –  міжнародна конференція, присвячена ключовим питанням життєво важливої глобальної сільськогосподарської та продовольчої політики. Захід проводиться щорічно одночасно з Міжнародним зеленим тижнем (IGW).

GFFA проводить Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини.

Форум включає велику кількість заходів, які надають можливість міжнародній аудиторії обговорити та досягти консенсусу щодо питань і викликів, пов’язаних із глобальною аграрною політикою та продовольчою безпекою.

 

minagro.gov.ua