Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.05.2022

Микола Сольський зустрівся з Міністром сільського господарства США Томасом Вілсеком

У ході робочого візиту української делегації на Конференцію міністрів сільського господарства G7 відбулася двостороння зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського із Міністром сільського господарства США Томасом Джеймсом Вілсеком.

Микола Сольський висловив вдячність Сполученим Штатам Америки за багаторічну співпрацю та підтримку України у важкі часи російської агресії.

Під час зустрічі сторони обговорили партнерство в напрямі збільшення Україною експортних обсягів зернових та можливості підтримки українських аграріїв.

Микола Сольський та Томас Вілсек також також обговорили можливість створення Організації країн-експортерів зерна для продовольчої безпеки у світі, який координуватиме потребу та виробничу спроможність щодо зернових та сприятиме розвитку вільної торгівлі.

Міністр сільського господарства США висловив свою підтримку Україні та засудив дії російських окупантів, які провокують глобальний голод у світі.

микола сольський зустрівся з міністром сільського господарства сша томасом вілсеком

minagro.gov.ua