Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.02.2020

Митниця і податкова працюватимуть по-новому

В Україні податкова і митниця будуть працювати в новому форматі, це зроблено з метою врегулювання норм законодавства, повідомляють “Коментарі“.

Сьогодні в Україні набув закон № 440-IX про введення нового формату діяльності Держмитслужби та Державної податкової служби України.

Документ спрямований на те, щоб врегулювати норми українського законодавства у зв’язку з проведенням реформи митних та податкових органів.

Документ забезпечує функціонування ДПС та Держмитслужби у форматі єдиних юридичних осіб та дозволить створити інформаційну базу по митної вартості товарів, що переміщуються через митний кордон України, на основі знеособленої інформації за експортно-імпортними операціями.

Згідно із законом, Держмитслужба повинна буде регулярно оприлюднити інформацію, що стосується митної вартості товарів, переміщуються через митний кордон України.