Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.02.2020

Митниця планує перевести всі товарно-транспортні накладні в електронний вигляд

В якості одного з засобів у боротьбі з контрабандою Державна митна служба планує перевести всі товарно-транспортні накладні (ТТН) в електронний вигляд.

Про це пише Mind.ua із посиланням на інтерв’ю голови української митної служби Максима Нефьодова для видання «Дзеркало тижня».

«Я дуже сподіваюся, що через певний час ми повністю переведемо всі товарно-транспортні накладні в електронний вигляд, і у нас буде повна база, що дасть змогу відстежувати рух товарів», – сказав Нефьодов, зауваживши, що не тільки він, а й прем’єр-міністр Олексій Гончарук «бився за це».

За його словами, Мінфін і податкова працюють над тим, щоб зробити штрих-коди на певні категорії товарів: на сигарети, алкоголь, а в майбутньому – на медицину.

«Але мені видається фантастикою повірити в те, що можна змусити китайські компанії ліпити український штрих-код на кожну партію джинсів. Проте навіть робота з підакцизною групою вкупі з єдиною базою ТТН, з допомогою якої можна буде в електронному вигляді відслідковувати рух товару, – це вже дуже потужна річ», – зазначив він.

За словами глави митниці, це справа не одного чи двох місяців, а кількох років.