Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.11.2020

МЗС та Ukrainian Bridge розвиватимуть співпрацю ІТ-компаній України та Кремнієвої долини

3 листопада Міністерство закордонних справ та ГО «Інтернет Ініціативи» підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у рамках проекту Ukrainian Bridge задля розбудови взаємовигідної співпраці між ІТ-екосистемами Кремнієвої долини (США) та України. Сторони домовилися об’єднати зусилля з просування України як інноваційної цифрової країни, поглиблення співпраці між Україною та США, популяризації можливостей для бізнесу та інвестицій в Україні. Меморандум передбачає організацію та проведення низки публічних заходів, ділових зустрічей, тренінгів, семінарів та лекцій.

«Один із моїх пріоритетів – перетворити МЗС на сучасне цифрове Міністерство. Приємно, що Ukrainian Bridge стане одним із послів української цифрової дипломатії. Разом ми працюватимемо над відкриттям світу для України, а України – для світу, зокрема допомагатимемо українському бізнесу налагодити взаємовигідну взаємодію із партнерами у США. Синергія ІТ-шників України та Кремнієвої долини здатна дати світові проривні інновації, а українським спеціалістам – сповна реалізувати свій потенціал», – зазначив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на церемонії підписання меморандуму.

Міністр додав, що вже близько сотні потужних технологічних компаній відкрили свої R&D офіси в Україні: «Переконаний, що успішна співпраця МЗС з українським IT-бізнесом привабить ще більше великих ІТ-компаній до нашої держави. І це дуже добре, адже йдеться про створення нових робочих місць та зміцнення позицій України на глобальному цифровому ринку», – підкреслив Дмитро Кулеба.

Координаторка Ukrainian Bridge Євгенія Беспалова відзначила важливість заходів та програм, які проходять у рамках проекту у партнерстві з відомими українськими підприємцями та інвесторами. За її словами, це відкриває можливості Кремнієвої долини для українського ІТ-ринку.

«Ми просуваємо Україну як бізнес-напрям, як вдале місце для співпраці, працюємо над відкриттям центрів розробки та інвестування в українські компанії, стартапи, інфраструктуру. Підтримка з боку Міністерства закордонних справ України надасть Ukrainian Bridge додаткової ваги та енергії», – додала Євгенія Беспалова.

Дмитро Кулеба нагадав, що створення можливостей для українського бізнесу за кордоном входить до пріоритетних напрямів роботи МЗС України, та запросив українські IT-компанії вступати до оновленої Ради експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ).

Міністр привернув увагу до того, що в той самий день МЗС проводить онлайн-брифінг Посла України в США та керівників генеральних консульств України в Нью-Йорку, Сан-Франциско та Чикаго для представників українського бізнесу. Це вказує на системність зусиль зі створення можливостей для вітчизняних компаній за кордоном, зокрема у США.

Довідково

 Ukrainian Bridge – платформа просування України в Кремнієвій долині як світовому центрі інновацій та популяризації можливостей, які відкриває долина для українців. Ініціаторами проекту є Євгенія Беспалова, співзасновниця та співвласниця компанії We_Challenge, почесна громадянка штату Небраска, лідерка думки в галузі ІТ за версією ITEM, та Ярослав Ажнюк, співзасновник та співвласник компанії Petcube, який входить до списку найуспішніших молодих українців за версією Форбс «30 до 30-ти».

Джерело: Урядовий портал.