Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2021

На базі Центренерго створять вертикально інтегровану компанію – Шмигаль

Кабінет Міністрів створить вертикально інтегровану компанію, яка об’єднає ПАТ “Центренерго” та державні вугільні шахти.

Про це під час засідання уряду заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні маємо важливе рішення щодо початку створення вертикально інтегрованої компанії на базі Центренерго. Мова йде про те, щоб державна компанія Центренерго та державні шахти об’єднати в єдину структуру”, – сказав Шмигаль.

За його словами, це дозволить забезпечити безперебійне постачання вугілля для Центренерго й канал збуту продукції для державних шахт. При цьому, Кабмін не буде відмовлятися від планів приватизації ПАТ “Центренерго”.

Як повідомлялося, ПАТ «Центренерго» за липень-вересень 2021 року отримало майже 436 млн грн прибутку та скоротило збитки до 156 млн грн.

Компанія – єдиний великий виробник електроенергії, контрольний пакет акцій якого належить державі. До складу ПАТ входять три теплові електростанції: Зміївська, Трипільська та Вуглегірська, що генерують близько 8% електроенергії в Україні.

 

www.ukrinform.ua