Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 03.08.2020

На Чернігівщині планують переробляти відходи у водень

У Чернігівській області готові побудувати завод з переробки сміття у синтез-газ з високим вмістом водню.

Із такою пропозицією звернулася компанія «ТММ», передає Екотаун з посиланням на desnyanka.com.ua.

«Зараз вибираємо локації для майбутніх заводів з можливістю зберігання і транспортування біопалива, – зазначив він. – Чернігівщина має суттєві конкурентні переваги для реалізації такого інвестиційного проекту: на території області є два підземні газосховища з проектним активним об’ємом 1,5 млрд м3 та 660 млн м3, а також магістральні газопроводи: Дашава-Київ-Брянськ-Москва і  Тула-Шостка-Київ».

Реалізація проекту дозволить Чернігівщині зменшити використання викопних енергоносіїв, отримати додаткові перспективи експлуатації вітчизняної газотранспортної системи для експорту (транспортування) водню до ЄС та звести до мінімуму обсяги сміття, а в перспективі ліквідувати полігони твердих побутових відходів і стихійні сміттєзвалища, площа яких сьогодні сягає майже 130 га. Наразі область накопичила понад 7,5 млн тонн відходів.

Андрій Прокопенко звернувся до т.в.о. міністра енергетики Ольги Буславець з пропозицією обрати Чернігівщину пілотним регіоном для реалізації інноваційного «зеленого» проекту.

Згідно з «зеленою» угодою, Європа планує щорічно скорочувати викиди вуглецю на 100 млн тонн.