Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.10.2020

На Дніпропетровщині будують «зелену» фабрику з інвестиціями 250 млн доларів

На Дніпропетровщині заклали перший камінь у будівництво «зеленої» фабрики на «АрселорМіттал Кривий Ріг». Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

У спорудження фабрики інвестують 250 млн доларів.

«Завдяки конструктивному діалогу з бізнесом знаходимо спільні точки – зростання виробництва з одночасним зниженням навантаження на довкілля. Будівництво сучасної фабрики огрудкування на «АрселорМіттал Кривий Ріг» – гарний приклад інвестиції в модернізацію промисловості та екологію. Запуск нової лінії означає початок «озеленення» вітчизняної металургійної галузі в цілому. Зі свого боку будемо моніторити темпи її будівництва. У перспективі маємо досягти в регіоні європейських норм викидів», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Зазначається, що проєктна потужність майбутньої фабрики огрудкування – до 5 млн тонн окатишів на рік. Вони стануть паливом для доменних печей. Це частково замінить агломерат, а отже, дозволить закрити два аглоцехи. Ще один наразі модернізують.

«Робота нової фабрики, разом із закриттям аглоцехів №1, 3 та реконструкцією 2-го, знизить загальний обсяг викидів забруднюючих речовин підприємства на 78 тис тонн на рік, вуглекислого газу – на 800 тис тонн. Та на досягнутому не зупинятимемося. Найближчим часом плануємо інвестувати в модернізацію підприємства ще понад 700 млн доларів», – сказав заступник генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Теслюк.