Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.09.2017

На Херсонщині ввели в експлуатацію четверту сонячну електростанцію

Трифонівська сонячна електростанція – вже 4 сонячна електростанція, що була введена в експлуатацію протягом січня-вересня 2017 року Управлінням Держархбудінспекції на Херсонщині.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Інженерна споруда станції обладнана 37 тисячами сонячних панелей виробництва китайської компанії. Завдяки їх роботі вже генерується «зелена» енергія, що надходить в Об’єднану енергетичну систему України.

Нову сонячну електростанцію побудовано в рекордні терміни – п’ять місяців. Її потужність складає 10 МВт, а щорічний обсяг генерації «чистої» енергії – 11-12 млн КВт. Цього достатньо для забезпечення електрикою 15 навколишніх сіл, фактично – третини Великоолександрівського району, або 4 тис. домогосподарств.

Завдяки Трифонівській СЕС поліпшиться екологічна ситуація в регіоні, зокрема зменшиться кількість викидів СО2 в атмосферу підприємствами традиційної генерації. За прогнозами, даний показник становитиме лише 12 тис. тонн на рік.

Новацією станції стало перше в області «сонячне дерево», що освітлюватиме вулицю станції та заряджатиме ґаджети.

Прес-служба ДП «Держзовнішінформ»