Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 09.09.2022

На Київщині збудують два заводи з оброблення побутових відходів

На території Бориспільської, Броварської та Фастівської громад (Київська область) буде збудовано два сучасних заводи з оброблення побутових відходів.

Про це повідомив у Facebook міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Він заявив про підписанння меморандуму про співпрацю та партнерство з головою Київської обласної державної адміністрації Олексієм Кулебою, Бориспільським міським головою Володимиром Борисенком, Броварським міським головою Ігорем Сапожком та Фастівським міським головою Михайлом Нетяжуком.

“А фактично закріпили домовленості про об’єднання зусиль для будівництва сучасних сміттєпереробних потужностей в області.

Близько 2,5 місяці тому народні депутати ухвалили рамковий закон “Про управління відходами”. Сьогодні ми починаємо реалізацію реформи із конкретного практичного кейсу. Фактично виконуємо доручення президента Володимира Зеленського та починаємо нарешті долати сміттєву навалу. Бо наша мета – чисте довкілля та чиста Європа”, – написв міністр.

За його словами, на території Бориспільської, Броварської та Фастівської громад буде збудовано два сучасних заводи з оброблення побутових відходів.

Міністр додав, що їх унікальність – у використанні одразу декількох технологій обробки. Зокрема, здійснюватиметься переробка органічних (харчових відходів) з подальшим виробництвом біометану, а також глибоке сортування відходів з виділенням ресурсоцінних матеріалів – металобрухту, скла та пластику.

 

www.epravda.com.ua