Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.03.2021

На Львівщині планують збудувати завод з переробки картоплі

Компанія “Централ Плейнс Груп Україна”, заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії, планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль. Будівництво заводу коштуватиме близько 7 млн дол США. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації, пише agronews.ua.

3 березня представники компанії обговорили умови співпраці з очільником області Максимом Козицьким, передає Укрінформ.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. Вартість будівництва близько 7 млн доларів. На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тисяч тонн картоплі в рік. Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині. Ми плануємо налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. В планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та в подальшому налагодити процес закупівлі у аграріїв картоплі”, – повідомив член Ради директорів компанії Олег Дрінь.

“Централ Плейнс Груп Україна” вирощує картоплю у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. У 2020 році валове виробництво склало близько 15 тисяч тонн. У компанії вже створено 49 робочих місць.

«Ми вирощуємо картоплю і співпрацюємо з компанією «Frito-Lay», яка займається виробництвом чіпсів. Зараз кожна шоста пачка чіпсів цієї компанії, виготовлена з нашої картоплі, а це загалом кожна десята в Україні. Амбітні плани – щоб кожна четверта пачка в Україні була з нашої картоплі», – додав Дрінь.

Торік підприємство збудувало картоплесховище із холодильним обладнанням. Потужність сховища – 11 тисяч тонн картоплі. Цього року працюють над будівництвом ІІ черги картоплесховища такою ж потужністю, а також збільшити площі вирощування картоплі.

Під час зустрічі присутні обговорили робочі моменти реалізації проєкту, зокрема в секторі дозвільної документації для будівництва потужностей з переробки продукції.