Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 05.03.2021

На Львівщині планують збудувати завод з переробки картоплі

Компанія “Централ Плейнс Груп Україна”, заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії, планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль. Будівництво заводу коштуватиме близько 7 млн дол США. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації, пише agronews.ua.

3 березня представники компанії обговорили умови співпраці з очільником області Максимом Козицьким, передає Укрінформ.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. Вартість будівництва близько 7 млн доларів. На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тисяч тонн картоплі в рік. Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині. Ми плануємо налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. В планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та в подальшому налагодити процес закупівлі у аграріїв картоплі”, – повідомив член Ради директорів компанії Олег Дрінь.

“Централ Плейнс Груп Україна” вирощує картоплю у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. У 2020 році валове виробництво склало близько 15 тисяч тонн. У компанії вже створено 49 робочих місць.

«Ми вирощуємо картоплю і співпрацюємо з компанією «Frito-Lay», яка займається виробництвом чіпсів. Зараз кожна шоста пачка чіпсів цієї компанії, виготовлена з нашої картоплі, а це загалом кожна десята в Україні. Амбітні плани – щоб кожна четверта пачка в Україні була з нашої картоплі», – додав Дрінь.

Торік підприємство збудувало картоплесховище із холодильним обладнанням. Потужність сховища – 11 тисяч тонн картоплі. Цього року працюють над будівництвом ІІ черги картоплесховища такою ж потужністю, а також збільшити площі вирощування картоплі.

Під час зустрічі присутні обговорили робочі моменти реалізації проєкту, зокрема в секторі дозвільної документації для будівництва потужностей з переробки продукції.