Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.04.2021

На Львівщині з харчових відходів виготовляють добриво

У Львові налагоджено збирання харчових і садових відходів, з яких комунальне підприємство виготовляє добриво. Про це повідомляє Голос України, пише agronews.ua.

Щомісяця збирають до 100 тонн відходів. Тож КП міськради «Зелений світ» уже продало на аукціоні 50 тонн компосту. Переможцем на відкритих торгах стала агрофірма «Колос», яка спеціалізується на біопрепаратах. Стартова ціна становила 300 гривень за тонну. За вторговані гроші закуплять понад тонну кисню для лікарні.

Як розповів директор «Зеленого світу» Святослав Євтушенко, кожну партію виготовлених компостів аналізують — це нормальний і якісний продукт, який можна використовувати в сільському господарстві для підживлення зелених насаджень.

Такі компости ніхто більше в Україні не виготовляє. Львів є першопрохідцем. А почалося все з того, що на майданчиках для збору сміття встановили контейнери для харчових і садових відходів. Львів поступово переходить на сортування сміття.

Як вважають у міськраді, такий підхід дасть змогу зменшити кількість відходів і поповнювати муніципальний бюджет.

agronews.ua