Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.10.2020

На Одещині побудували дві сонячні електростанції загальною потужністю 19,8 МВт

В Ізмаїлі на Одещині побудували дві сонячні електростанції загальною потужністю 19,8 МВт – проєкт «Гудзівка Солар-1» і «Гудзівка-Солар-2».

Про це повідомляє EcoTown.

Зазначається, що для підключення двох сонячних електростанцій АТ «ДТЕК Одеські електромережі» закінчують будівництво в Ізмаїлі підстанції 35/6 кВ «Гудзівка».

«Введення підстанції дозволить забезпечити електроживлення на об’єктах, які будуть розташовані на території в 150 гектарів. Останній раз об’єкт подібного роду в Ізмаїлі був побудований понад півстоліття тому», – говорить генеральний директор Групи компаній «Метрополія» Віктор Куртєв, замовник будівництва сонячних електростанцій.

Будівництво підстанції здійснюється в рахунок плати за приєднання сонячних електростанцій, тобто підстанція буде перебувати на балансі АТ «ДТЕК “Одеські електромережі”». Це дозволить перевести на нову сучасну підстанцію частину споживачів з підстанції 35 кВ «Виставка», яка була введена в експлуатацію ще в 1968 році, а також живити новий мікрорайон житлової забудови «Гудзівка», який планують побудувати протягом найближчих десяти років.

Як повідомляється, будівництво підстанції дасть можливість підключити більше 2600 приватних домоволодінь, а в подальшому і нові об’єкти.