Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.10.2020

На Одещині побудували дві сонячні електростанції загальною потужністю 19,8 МВт

В Ізмаїлі на Одещині побудували дві сонячні електростанції загальною потужністю 19,8 МВт – проєкт «Гудзівка Солар-1» і «Гудзівка-Солар-2».

Про це повідомляє EcoTown.

Зазначається, що для підключення двох сонячних електростанцій АТ «ДТЕК Одеські електромережі» закінчують будівництво в Ізмаїлі підстанції 35/6 кВ «Гудзівка».

«Введення підстанції дозволить забезпечити електроживлення на об’єктах, які будуть розташовані на території в 150 гектарів. Останній раз об’єкт подібного роду в Ізмаїлі був побудований понад півстоліття тому», – говорить генеральний директор Групи компаній «Метрополія» Віктор Куртєв, замовник будівництва сонячних електростанцій.

Будівництво підстанції здійснюється в рахунок плати за приєднання сонячних електростанцій, тобто підстанція буде перебувати на балансі АТ «ДТЕК “Одеські електромережі”». Це дозволить перевести на нову сучасну підстанцію частину споживачів з підстанції 35 кВ «Виставка», яка була введена в експлуатацію ще в 1968 році, а також живити новий мікрорайон житлової забудови «Гудзівка», який планують побудувати протягом найближчих десяти років.

Як повідомляється, будівництво підстанції дасть можливість підключити більше 2600 приватних домоволодінь, а в подальшому і нові об’єкти.