Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.09.2021

На програму «Питна вода» у 2022 році потрібно понад ₴5 мільярдів – Чернишов

Державна цільова програма “Питна вода України” у 2022 році потребуватиме фінансування на рівні 5,23 млрд грн.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час засідання конгресу місцевих та регіональних влад при Президенті України.

“Обсяг фінансування завдань програми – 28,5 млрд грн, з них коштом державного бюджету – 16,9 млрд грн. Обсяг фінансування заходів програми на 2022 рік становитиме 5,23 млрд грн”, – сказав Чернишов.

За його словами, більшу частину коштів планується спрямувати на будівництво та реконструкцію водопровідних мереж. Міністр також підкреслив, що у проєкті держбюджету на наступний рік потрібно передбачити відповідне фінансування.

У межах програми “Питна вода” буде реалізовано понад 1700 інфраструктурних проєктів у регіонах. Насамперед, йдеться про будівництво нових та реконструкцію наявних об’єктів у сферах водопостачання та водовідведення. Реконструюватимуться також водозабірні споруди, будуватимуться станції доочистки води.

Чернишов повідомив, що на сьогодні лише 69% українців мають доступ до централізованого питного водопостачання, 48% – доступ до централізованого водовідведення. В аварійному стані знаходяться понад 30% мереж та насосних агрегатів.

Як повідомлялося, у квітні 2021 року Кабінет Міністрів затвердив розроблену Мінрегіоном концепцію загальнодержавної цільової соціальної програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки і наприкінці червня пропонував Верховній Раді ухвалити саму програму.

 

www.ukrinform.ua