Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.09.2021

На ринку свиней забійних кондицій панує ціновий штиль

Ціни закупівлі живця свиней забійних кондицій сталі останні чотири тижні. Оператори ринку свинини не бачать передумов для зміни цін у середині вересня, тож котирування залишатимуться на рівні 48-49 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Більшість операторів не переглядали цін реалізації. Свиногосподарства констатують, що за останні чотири тижні ціни на живець свиней коливалися мінімально. При цьому завершення спекотного сезону ще не вплинуло на тижневі обсяги пропозиції свинини, а попит на товарні партії залишається сталим.

Представники м’ясопереробної галузі також не очікують змін закупівельних цін наступного тижня. Вони стверджують, що реалізація свинини відбувається планово, а попит та пропозиція на ринку живця відносно збалансовані.

Про ціновий штиль у найближчій перспективі також свідчить готовність закупівельників розпочати активну фазу торгів раніше, ніж зазвичай: так, вже у четвер частина товарних партій на наступний тиждень була розписана за цінами поточного.

 

agrotimes.ua