Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.06.2021

На цьому тижні Метінвест підпише контракт на будівництво цеху в Маріуполі на $ 1 млрд – гендиректор

Новий цех холодного прокату буде побудований на металургійному заводі ім.Ілліча і буде одним з перших кроків нідерландської гірничо-металургійної компанії по винесенню сталеливарних потужностей з центру Маріуполя.

Група Метінвест планує винести металургійні потужності за межі центру міста Маріуполь і першим кроком на шляху виконання цієї програми стане будівництво нового цеху холодної прокатки на території ММК ім. Ілліча. Як заявив генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков в ефірі телеканалу Україна 24 відповідний контракт на суму в 1 мільярд доларів буде підписано вже на цьому тижні.

«Завжди ми говоримо про те, що підприємство в центрі міста – це складно з точки зору техногенного навантаження на місто. Ми думаємо про те, щоб відсунути виробництво від центру міста, створюючи його в новому місці », – сказав він. «Це вже не модернізація чогось старого, а це фактично нове побудоване чисте екологічно безпечне виробництво, яке буде служити довгі роки».

 

metallurgprom.org