Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.06.2019

На Волині вироблятимуть органічний цукор

Нещодавно у Києві відбулась презентація цукру Гнідавського заводу за системою «Органік стандарт», який готові купувати країни Європи та світу.

Про це розповів заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин на сайті підприємства.

«В Україні виробляє такий цукор тільки Гнідавський цукровий завод, ціна його для приладу не 350, а 1350 EUR. Зрозуміло, що ми його виробили на давальницьких умовах, адже перш ніж виробити цукор потрібно виростити відповідний цукровий буряк», – йдеться у повідомленні.

Презентація відбулась успішно, а ринки збуту цього цукру необмежені. Минулого року органічно чистими цукровими буряками засіяли 250 гектарів, а вже цього року 350 гектарів. Буряки із цих площ найперше будуть перероблені на Гнідавському цукровому заводі.

При переробці органічного буряка на заводі будуть присутні представники міжнародної організації «Органік стандарт», які простежать, щоб цукор відповідав усім нормам.

Джерело: Бізнес.Район