Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 06.06.2019

На Волині вироблятимуть органічний цукор

Нещодавно у Києві відбулась презентація цукру Гнідавського заводу за системою «Органік стандарт», який готові купувати країни Європи та світу.

Про це розповів заступник голови правління Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин на сайті підприємства.

«В Україні виробляє такий цукор тільки Гнідавський цукровий завод, ціна його для приладу не 350, а 1350 EUR. Зрозуміло, що ми його виробили на давальницьких умовах, адже перш ніж виробити цукор потрібно виростити відповідний цукровий буряк», – йдеться у повідомленні.

Презентація відбулась успішно, а ринки збуту цього цукру необмежені. Минулого року органічно чистими цукровими буряками засіяли 250 гектарів, а вже цього року 350 гектарів. Буряки із цих площ найперше будуть перероблені на Гнідавському цукровому заводі.

При переробці органічного буряка на заводі будуть присутні представники міжнародної організації «Органік стандарт», які простежать, щоб цукор відповідав усім нормам.

Джерело: Бізнес.Район